ORIGINÁLNE NAHRADNÉ DIELY FORD

Originálne diely Ford sú pre vozidlo, vodiča ale aj pre chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky najvhodnejšie. Legislatíva EU vyžaduje aby automobil splňoval prísne normy, napr. v oblasti bezpečnosti, ochrany chodcov ale i ochrany životného prostredia. Všetky tieto faktory ovplyvňujú sériovú výrobu našich vozidiel, preto sú komponenty automobilov Ford vystavené mnohým testom. Každý originálny náhradný diel Ford má vplyv nielen na bezpečnosť ale taktiež na komfort a hodnotu Vášho vozidla.

Bezpečnosť

Sme odhodlaní zabezpečiť, že váš Ford poskytne vynikajúcu ochranu vám, vašim pasažierom a chodcom. Preto sa originálne náhradné diely Ford navrhujú, vyrábajú a testujú tak, aby spĺňali a prekračovali požiadavky zákonných bezpečnostných noriem a homologizácie na jednotlivých trhoch.

Výkon

Všetky súčiastky vášho Fordu sú navrhnuté pre dokonalú optimalizovanú spoluprácu, skvelý komfort a maximálne nízku spotrebu paliva. Vzťahuje sa to aj na originálne náhradné diely Ford, ktoré sa vyrábajú podľa rovnako prísnych štandardov ako ostatné súčiastky do vozidiel.

Kvalita

Vysoké štandardy konštrukcie a výroby originálnych náhradných dielov Ford zabezpečujú ich dokonalú funkčnosť, spoľahlivosť a očakávaný výkon. Sú navrhnuté tak, aby zapadli na svoje miesto bez nadmerného tlaku, škár alebo deformácií a majú rovnakú povrchovú úpravu ako pôvodné súčiastky.

Hodnota

Udržujte svoj Ford v stopercentnom stave a aj jeho budúci majitelia budú šťastní. Ak sa rozhodnete svoje vozidlo predať, potenciálni kupci sa potešia, keď sa dozvedia, že ste používali len originálne náhradné diely Ford. A určite nebudú mať potom problém zaplatiť vám viac.

Značka

Originálne náhradné diely Ford môžete spoznať už na prvý pohľad podľa označenia. Naša jedinečná a ľahko rozpoznateľná ochranná známka je väčšinou umiestnená na viditeľnom mieste každého náhradného dielu.

Záruka

Záruka spoločnosti Ford vám zabezpečí pokoj v duši. Pri servisoch, opravách karosérie alebo motora, alebo pri výbere originálneho príslušenstva.

Všetky opravy sa vykonávajú podľa štandardov najvyššej kvality. Plusom je, že ak sa rozhodnete svoj Ford predať, nový majiteľ bude mať zo záruky určite radosť.